Menu

Rytuały wody - Eva Garcia Saenz de Urturi (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328712591 
  • Autor Eva Garcia Saenz de Urturi 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 544 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – "Cisza białego miasta"Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. "Rytuały wody" to opowieść jeszcze mocniejsza i mroczniejsza niżeli "Cisza białego miasta".

Nie brakuje w niej także oryginalnej domieszki baskijskiego klimatu.W górach zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety w ciąży. Została utopiona w zabytkowym celtyckim kotle z wodą i powieszona za nogi na drzewie.

Sprawca zdecydowanie inspirował się pochodzącym sprzed wieków rytuałem potrójnej śmierci. Okazuje się, iż śledczy Kraken znał ofiarę — to jego pierwsza dziewczyna.Już pierwsze zabójstwo nasuwa przypuszczania, że mogą nastąpić kolejne.

Wszystko wskazuje także na to, iż na celowniku mordercy znajdują się przyszli rodzice, a jego ofiarą może stać się także sam Kraken. Śledztwo zostaje utajnione, policjanci boją się zbiorowej paniki, która ogarnęła Vitorię zaledwie kilka miesięcy wcześniej...W "Rytuałach wody" Eva García Sáenz de Urturi w profesjonalny sposób łączy trzymające w napięciu wątki seryjnych morderstw i rodzinnych tajemnic z niezwykłymi opisami zabytkowego miasta i emblematycznych miejsc prowincji Álava.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.