Menu

Rzeka kłamstw. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788366217898 
  • Autor Edyta Świętek 
  • Wydawnictwo Replika 
  • Ilość stron 432 

Opis

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek otwierająca proces Grzechy młodości. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny, które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i należycie zapowiadającą się karierę.

Kazimierz, choć pasjonuje się kryminologią z którą zespala się jego praca zawodowa, jest nieprzerwanie nakłaniany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różnorodne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa,także w sidła miłości.

Czasy się zmieniają, ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swych bohaterów, a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad „Grzechami młodości”. To prawdziwie sentymentalna podróż!

Agata Kołakowska, pisarka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.