Menu

Samo Sedno - Jak zadbać o własne finanse?

Cechy produktu

  • ISBN 9788377883570 
  • Autor Marcin Iwuć 
  • Wydawnictwo Edgard 

Opis

specyficzny, dobrany do polskich realiów program produktywnego zarządzania finansami w 10 krokach! Dowiedz się, jaka jest faktyczna przyczyna twoich problemów z pieniędzmi, i zwalcz ją. Przestaw budżet domowy na mądre oszczędzanie. Pozbądź się szybciej swoich długów, poznaj mity kredytowe i naucz się unikać pułapek bankowych. Dowiedz się, gdzie bezpiecznie gromadzić oszczędności. Wybierz prawidłowe konto emerytalne i odłóż pieniądze na edukację dzieci.

Ten poradnik pomoże ci rozwiązać problem braku pieniędzy.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- pokazuje, jak przygotować plan wydatków tak, byś był w stanie odłożyć co miesiąc zaplanowaną kwotę.

- prezentuje naprawdę produktywne sposoby oszczędzania sprawdzone w polskich warunkach finansowych.

- Podpowiada, jak pozbyć się już zaciągniętych długów i wyrwać się ze spirali kredytów.

- Radzi, jak szybciej uporać się z kredytem hipotecznym.

- Uczy, jak zbudować fundusz bezpieczeństwa, który zapewni tobie i twoim bliskim odpowiednią ochronę w razie niełatwych sytuacji życiowych.

- Pomaga wybrać właściwe konto emerytalne.

O autorze:

Marcin Iwuć – doświadczony menedżer, trener i publicysta w zakresie rynków kapitałowych i finansów osobistych. Dyplomowany analityk finansowy z dokumentem CFA Institute. Od ponad 10 lat w branży finansowej, aktualnie na stanowisku Dyrektora ds. Artykułów Inwestycyjnych w TFI. Prowadzi szkolenia, a także bloga „Finanse wyjątkowo osobiste” (www.marciniwuc.com).


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.