Menu

Samo Sedno - Motywacja i perswazja - Susan Weinschenk

Cechy produktu

  • ISBN 9788377884782 
  • Autor Susan Weinschenk 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 210 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Zastanawiasz się, jak efektywnie zachęcić klienta do zakupu twojego artykułu, jak namówić dziecko do realizowania obowiązków domowych albo przekonać szefa, iż należy ci się podwyżka? Możesz zastosować znanych ci sposobów, lecz po co ryzykować, skoro właśnie trzymasz w ręku pełen arsenał strategii, które zadziałają na każdego?

Skorzystaj ze zdobyczy psychologii oraz nauki o mózgu, by zachęcić innych żeby zrobili właśnie to, co chcesz. A może nawet – żeby sami zaczęli tego pragnąć! Poznaj 7 najważniejszych bodźców motywacyjnych, które kierują ludzkimi pragnieniami i wykorzystaj je jako narzędzia perswazji. Dowiedz się, jak użyć potrzebę więzi, rywalizację, nawyki, instynkty i nagrody, by zmotywować innych do działania. Przekonaj się, co możesz osiągnąć, dzięki wiedzy o złudzeniach poznawczych i opowieściach, jakie każdy z nas generuje o sobie. Bądź przekonujący już od dziś!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- odkrywa 7 podstawowych czynników, które motywują ludzi do działania

- prezentuje niezliczone strategie opracowane na podstawie najważniejszych bodźców, które sprawdzą się w pracy i w domu

- gromadzi proste przykłady i solidne, niedługo sformułowane techniki, które można stosować od razu

- podpowiada jak użyć nawyki, mowę ciała, chęć rywalizacji czy złudzenia poznawcze do motywowania i przekonania innych

- radzi, kiedy warto prowokować, a kiedy lepiej się wycofać

O autorze:

Susan Weinschenk – doktor psychologii behawioralnej. Założyła Weinschenk Institute, którym także kieruje. Swoją wiedzę psychologiczną i neurobiologiczną dostosowuje do zastosowania w biznesie. Jest konsultantką placówek edukacyjnych, rządu amerykańskiego i organizacji pozarządowych.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.