Menu

Samo Sedno - Techniki zapamiętywania - Tobiasz Boral, Bartłomiej Boral

Cechy produktu

  • ISBN 9788377883938 
  • Autor Tobiasz Boral, Bartłomiej Boral 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Co zrobić, żeby nie zapomnieć wiadomości na egzaminie? W jaki sposób utrwalać dane, którymi chcesz błysnąć na spotkaniu w pracy? Jak skutecznie zapamiętać słówka poznawanego języka? Co zrobić, żeby pamiętać PIN? Ta książka udzieli ci odpowiedzi!

To nieszablonowy poradnik napisany poprzez trenerów i sportowców pamięci, odnoszących sukcesy na mistrzostwach w kraju i za granicą. Opisuje poszczególne mnemotechniki, a także przedstawia na wielu przykładach, jak użyć je w praktyce. Ukazuje, jak rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz jak twórczo używać ich w procesie zapamiętywania. Daje narzędzia umożliwiające każdemu stworzenie własnego systemu pamięciowego. Trenuj z mistrzami pamięci i dowiedz się, ile korzyści przyniesie ci poznanie ich technik zapamiętywania!

Z naszym poradnikiem:
- poznasz najpopularniejsze systemy pamięci (Główny System Pamięciowy, loci, POV)
- nauczysz się ćwiczyć pamięć przez zapamiętywanie układu kart do gry i ciągów binarnych
- dowiesz się, jak umiejętnie przygotować się do wystąpienia za pomocą kart myśli
- poznasz sposoby na to, jak produktywnie zapamiętywać słówka, kody i i szybciej pogłębiać wiedzę

O autorach:
Bartłomiej Boral, Tobiasz Boral – trenerzy pamięci i rozwoju umysłowego. Najwyżej sklasyfikowani Polacy w światowym rankingu sportu pamięci (WMSC). Jako pierwsi Polacy w historii reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata Pamięci w Chinach i w Londynie. W Chinach Tobiasz zdobył brązowy medal i tytuł wicemistrza świata juniorów. Wielokrotni rekordziści kraju, obecni mistrz i wicemistrz Polski. Twórcy szkoły „BestBrain”.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.