Menu

Samo Sedno - Ultramaratony biegowe i kolarskie - Grzegorz Rogóż

Cechy produktu

  • ISBN 9788377883921 
  • Autor Grzegorz Rogóż 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 163 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Poczuj satysfakcję ze startów w ultramaratonach biegowych i kolarskich, przejrzyj się w triatlonie czy biegach górskich!

„Od 20 lat amatorsko uprawiam kolarstwo, a od 7 bieganie. Podczas kilkunastu maratonów i ultramaratonów uczyłem się na własnych błędach, wypracowałem własne techniki i rozwiązania. Ten poradnik jest owocem moich prób i eksperymentów – jest zbiorem subiektywnych porad i wskazówek, które przetestowałem na sobie samym. W książce zawarłem dane, których sam potrzebowałem i szukałem, wkraczając na ścieżkę ultra. Mam nadzieję, żę dla wielu będą one pomocne”.

Grzegorz Rogóż

Lektura tej książki szczególnie mnie wzbogaciła, mimoprzez lata trening był moim chlebem powszednim. Ogromna wiedza zawarta w tym opracowaniu z całą pewnością będzie nadzwyczajną bazą do użycia w każdym treningu.

Cezary Zamana, organizator Merida Mazovia MTB Marathon

Książka Grzegorza Rogóża wpisuje się w coraz większe zainteresowanie biegami oraz kolarstwem. Autor podejmuje temat ultramaratonów wszechstronnie. Skupia się na takich aspektach uprawiania tych dyscyplin jak niezbędne wyposażenie sprzętowe, dieta, planowanie treningów czy przeciwdziałanie kontuzjom.

Andrzej Piotrowski, Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH, ośmiokrotny uczestnik Biegu Rzeźnika

Naucz się planować sprawne treningi, ćwicz własną solidność, zapobiegaj kontuzjom i radź sobie z kryzysami na trasie. Skompletuj potrzebny sprzęt, który pomoże ci osiągnąć maksimum możliwości. Dowiedz się, co zrobić, by ultramaratony nie wiązały się z ultrakosztami. Zobacz trasy i terminy polskich, a także zagranicznych ultramaratonów. Poznaj różnorodne dyscypliny zawodów ultra, m.in.: biegi górskie, przełajowe czy w skrajnych temperaturach, kolarskie i triatlon. Grzegorz Rogóż – zdobywca Korony Maratonów Polskich. Brał udział w kilkunastu maratonach (m.in. BMW Berlin Marathon, Marathon de Paris, Lisbon Marathon) i ultramaratonach biegowych i kolarskich (m.in. Bieg Rzeźnika, Beskidy Ultra Trial, London Edinburgh London, Bałtyk–Bieszczady Tour).


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.