Menu

Schronienie - Harlan Coben

Cechy produktu

  • ISBN 9788378850199 
  • Autor Harlan Coben 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 226 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Mickey Bolitar, piętnastoletni bratanek Myrona, ma niemało problemów. Jego ojciec niedawno zginął w wypadku samochodowym, a matka po tej tragedii załamała się i zaczęła zażywać narkotyki. Chłopiec musiał zamieszkać z nielubianym wujem i zmienić szkołę. W nowej szkole zyskuje sobie przyjaciół i wrogów, tych ostatnich równocześnie wśród uczniów, jak i nauczycieli. Wydaje się jednak, iż jego życie zmieni się na ulepszone, kiedy zdobywa śliczną dziewczynę, Ashley.

Gdy ta niespodziewanie znika bez śladu, Mickey nie chce się z tym pogodzić. Szukając Ashley odkrywa szereg dziwnych faktów, z których wynika, iż ta pozornie skromna i nieśmiała dziewczyna może być kimś zupełnie innym, niżeli się wydawało. Ponadto mieszkająca w sąsiedztwie zdziwaczała staruszka wygłasza zagadkową uwagę, iż ojciec Mickeya wcale nie umarł... Wstrząśnięty Mickey razem z nowymi przyjaciółmi, Łyżką i Emą, próbuje rozwikłać i tę tajemnicę.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.