Menu

Sebastian - Sara Ney (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366134706 
  • Autor Sara Ney 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 424 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Nie oceniaj dziewczyny po swetrze, jaki nosi!

Jameson, dla przyjaciół James, to szczególnie pilna uczennica, która z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Sebastian, dla przyjaciół Oz, to niezwykle prawidłowy wrestinlgowiec, który z biblioteki zrobił swoją prywatną salę do prędkich numerków. W wyniku głupiego zakładu poznają się bliżej. I to szczególnie energicznie.

Jednak Sebastian nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chce zaprzyjaźnić się z Jameson, chce być jej bliski, chce jej stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Jednak dziewczyna wie, że Oz to połączenie kłopotów i pokaźnej dawki bycia dupkiem.

Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się, iż góra mięśni i cięty dowcip wcale nie przesądzają tego, jakim facetem jest Oz? Czy związek z takim dupkiem i kobieciarzem zaprowadzi ją prosto to złamanego serca?

__

O autorce

Sara Ney — to bestsellerowa autorka USA Today, której kolekcja „Jak poderwać drania” stała się wielkim hitem. Sara znana jest ze swego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek. Żyje pełnią życia, kolekcjonuje stare książki, jest uzależniona od mrożonej latte, a sarkazm stał się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy nie pisze, zastanawia się, jakby to było być Brytyjką.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.