Menu

Sekret Życia [E-book]

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006724 
  • Autor Zerrafin 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 132 
  • Rok wydania 2016 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

"
„Sekret Życia” - Zerrafin

Czy nie odnosisz wrażenia, że świat stanął na głowie? Czy nie chciałbyś aby życie było prostsze i spokojniejsze? Czy nie zastanawia Cię skąd w ciągu ostatnich lat powstało tyle ognisk zapalnych na świecie, aby wymienić wyłącznie Państwo Islamskie, które nie toleruje niczego co wybiega poza światopogląd Świętej Wojny? Czy nie dziwi Cię to, że coraz więcej relacji międzyludzkich się rozpada? Czy nie zastanawiało Cię skąd w dobie „kryzysu"" ekonomicznego banki wraz z Międzynarodowym Funduszem Walutowym i Bankiem Światowym biorą swoje niewyczerpane dochody? Czy nie zaniepokoiło Cię to, że gdy jakakolwiek ekipa „wybrańców narodu"" dojdzie do władzy, to państwo coraz bardziej represjonuje zwykłego obywatela? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiadasz twierdząco, to co dalej z tym wszystkim zrobisz? Czy obsadzisz siebie w roli trybiku w maszynie, którą tak zaprojektowano, żeby społeczeństwo było skłócone z powierzchownych powodów, czy też stawisz bierny opór niewidzialnej ręce elit nad Twoim życiem? Czy nadal chcesz, żeby to nieliczni w swej żądzy władzy i pieniędzy współdecydowali o Tobie i Twojej rodzinie? Czy tak jak to było do tej pory pozwolisz, by władza elit była ważniejsza od Ciebie?

„Sekret Życia"" jest próbą zdiagnozowania sytuacji globalnej, wskazuje główne problemy, podaje propozycje rozwiązań, przypomina podstawowe fakty na temat „duchowej"" natury człowieka, a także omawia nowy ustrój polityczny pod nazwą „demokratura"", który stanowi ulepszoną wersję demokracji.
"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.