Menu

Sen Henny. Imperium Magów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006885 
  • Autor Artur Wells 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 405 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"
„Sen Henny. Imperium Magów” Artura Wellsa to kontynuacja pierwszego tomu powieści, wydanego pod tym samym tytułem.

Henna, kontynent zamieszkiwany poprzez różne rasy, po raz kolejny stanęła przed obliczem zmierzenia się z okrucieństwem wojny. I choć, jak czytamy w Epilogu, „za każdym razem był on areną niezliczonych wojen, intryg i romansów, które zmieniały bieg jego historii – nie sposób bowiem było zapanować nad emocjami i pragnieniami tak najróżniejszych ras, które go zamieszkiwały” – to ta wojna może okazać się na tyle szkodliwa, iż doprowadzi do całkowitego uśmiercenia niektórych ras. A to dlatego, że na arenę międzynarodową wkracza niejaki Mores, który chce zawładnąć całą krainą, by zaprowadzić na niej, jak to sam nazywa „porządek”. Naprzeciw jego zamiarom stają między innymi hrabia i zarazem Czarny Rycerz imieniem Teo, książę Elfów – Teorwen, czarodziej Teondall, a także dwie błyskotliwe wojowniczki – Izabela i Lea. Lecz to nie jedyne postaci, które będą chciały stawić czoła okrutnemu Imperatorowi.

Poza działaniami wojennymi poznamy ponadto realia miłości, jaka rozkwita na polach walki. Dowiemy się, jak niemało wyrzeczeń potrzeba, aby być dzielnym wojownikiem, jak sporo krwi musi zostać przelanej, żeby ludzie, i nie tylko oni, zrozumieli,pokój na świecie jest wartością bezcenną i nie warto próbować go burzyć.
"


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.