Menu

Sen na Kniaziach i inne historie osobiste - ebook

Opis

Pięćdziesiąt dokumentów – fotografii.
Pięćdziesiąt tekstów natchnionych tymi zdjęciami, a w każdym z nich głębia uczuć i przemyśleń.
Bo każda minuta, każdy kadr życia ma znaczenie, ma swoją historię i kształtuje przyszłość.

Na pograniczu jawy i snu, gdzie to co było jest i będzie, wzajemnie się przenika, tam istnieje kraina iluminacji… Wśród wzgórz Roztocza, gdzie ślad po dawnych wioskach jest ledwie widoczny, a na ich miejscu wyrastają świeże osady. Gdzie ludzie żyją teraźniejszością, czerpiąc z historii i stwarzając przyszłość, tam wyruszamy w niezwykłą wędrówkę w głąb siebie.
Robert Gmiterek demonstruje świat, który widzimy na co dzień, lecz nie zastanawiamy się nad nim, przechodząc obojętnie. Autor zatrzymuje chwilę i ją analizuje. Sięga do źródeł, doszukuje się śladów przeszłości, obserwuje teraźniejszość i czasem na tej podstawie, prognozuje przyszłość. Każdy tekst jest nierozerwalnie związany z obrazem.
W krainie iluminacji jest czas na przemyślenia, na chwilę postoju w biegu życia,zobaczyć wszystko to, co na co dzień nam umyka, by stać się bardziej świadomym swego życia i otaczającego świata.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.