Menu

Serce z cierni - Bree Barton (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366134737 
  • Autor Bree Barton 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pewnego razu w zamku wykutym z kamienia dziewczyna planowała morderstwo…Mia to siedemnastoletnia dziewczyna, która trenuje, aby polować na czarownice. Mówią na nie Gwyrach. To kobiety, które potrafią zabijać ludzi poprzez dotyk.

Prawdopodobnie tak zginęła matka Mii, a dzisiaj przyszedł czas na zemstę.niespodzianie ojciec dziewczyny postanawia wydać ją za mąż. Tajemniczy książę Quinn nie jest tym, czego spodziewała się przyszła łowczyni.

W świecie, w którym tylko kobiety władają magią, bliskość może być śmiertelnie niebezpieczna.Dziewczyna ucieka, żeby znaleźć morderczynie matki. Podczas swojej misji dowiaduje się, że może władać magią.

Czy to znaczy, iż łowca staje się zwierzyną? Czy uda jej się zmierzyć z tajemnicami rodziny, na których odkrycie nie była przygotowana?__O autorceBree Barton — to renomowana autorka, ghostwriter i nauczycielka tańca.

„Serce z cierni” to debiut, który zdecydowała się wydać pod swym nazwiskiem. Od za każdym razem wiedziała, że jej życie będzie związane z pisaniem. W wolnym czasie nagrywa filmiki z życia pisarza, odpowiada na pytania zwolenników i bawi się ze swym psem.

Nie jest fanką gorsetów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.