Menu

Siedem cudów - Agata Przybyłek (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379760268 
  • Autor Agata Przybyłek 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Nadchodzi czas cudów. Jedynie czy każdy może na nie liczyć? Ta książka to unikatowa opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne. Będzie chwilami lekko, a chwilami wzruszająco precyzyjnie tak, jak potrafi pisać wyłącznie Agata Przybyłek!
zostało siedem dni do świąt, lecz Monice daleko do świątecznego nastroju. Ciągle wpada na byłego chłopaka, dlatego marzy, żeby już pojechać do rodzinnego domu. Jednak tam, mimo aromatu pieczonych już przez mamę pierników, nikomu nie udziela się radosna atmosfera. Tata Moniki stracił pracę, ale nie chce nikomu o tym powiedzieć. A brat niefortunnie myli datę urodzin swej ukochanej z urodzinami dawnej partnerki, co stawia pod znakiem zapytania skrzętnie planowane zaręczyny. Co jeszcze może pójść nie tak?
Czy bohaterowie mogą liczyć na to, że ich problemy znikną wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki? zapach świerku, lampki na choince i przyjemne trzaski w kominku to nie wszystko, co zagwarantuje spokój w sercu. Grudzień staje się czasem radości i miłości, jedynie gdy wyciągnie się rękę do drugiej osoby. Niech ta niezwykła atmosfera stanie się również częścią twojego świata.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.