Menu

Siedem światów ziemi - Jamie Sams, Twylah Nitsch

Cechy produktu

  • ISBN 9788363860004 
  • Autor Jamie Sams, Twylah Nitsch 
  • Wydawnictwo CoJaNaTo 
  • Ilość stron 146 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Dawniej głównym celem nocnych zgromadzeń przy ogniu było słuchanie Gawędziarzy. Przekazywali oni prawdy i nauki, dzięki którym ludzie żyli w harmonii. Naród Kamieni, najstarszy z Narodów Matki Ziemi, jest Biblioteką Mądrości, dzięki której możemy poznać i zrozumieć powstanie i historię siedmiu światów, poprzez które musi przejść ludzkość na Ziemi.

Dzięki tej mądrości ludzie mogą pojąć wyzwanie, jakie niesie ze sobą zmiana świadomości roku 2012, oraz znaczenie roku 2013. Książka opowiada o światach przeszłych i ich upadku, o wyzwaniach towarzyszących ostatnim chwilom czwartego świata, w którym żyjemy obecnie,, a także o tym, jakie będą kolejne trzy światy, które przyjdą po nim, jeśli ludzkość stanie się świadoma swojej jedności.

„Jest to opowieść przekazana przez Siedem Talentów, Kamień Mocy, który ze swojej perspektywy relacjonuje historię stworzenia naszego wszechświata i ziemi, podaje przepowiednie dotyczące kolejnych etapów naszego wspólnego rozwoju i dzieli się idealnymi wizjami tego, czym i kim może stać się człowiek.

(…) Gdy zbliżamy się do końca 2012 roku, o którym wspomina dużo przepowiedni, łącząc ten moment z końcem świata, ta książka rozszyfrowuje to pojęcie i przynosi spokój, pomaga skoncentrować się na swym wnętrzu i sercu, aby nie ulegać lękowi, panice i wszelkim wizjom końca świata.

Maria Ela Lewańska O autorkach: Twylah Nitsch – starsza i nauczycielka mądrości Seneka, liderka Szałasu Nauk Klanu Wilka. Jamie Sams – nauczycielka mądrości rdzennych narodów Ameryki, wnuczka Twylah Nitsch, autorka wielu książek, w tym: 13 Pierwotnych Matek Klanowych, CoJaNaTo, Warszawa 2012.

Spis treści: Podziękowania Wstęp do wydania polskiego Wprowadzenie. Rady przy Ognisku odbywane przez Przodków Prolog Rozdział Pierwszy. Stworzenie Rozdział Drugi. Świat Ducha Rozdział Trzeci. Pierwszy Świat Miłości Rozdział Czwarty.

Drugi Świat Lodu Rozdział Piąty. Trzeci Świat Wody Rozdział Szósty. Czwarty Świat podziału Rozdział Siódmy. Piąty Świat Oświecenia Rozdział Ósmy. Szósty Świat Proroctwa i Objawienia Rozdział Dziewiąty.

Siódmy Świat Spełnienia Język Kamieni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.