Menu

Siedemdziesiąt siedem słoni

Cechy produktu

  • ISBN 9788381471053 
  • Autor Piotr Biedrzycki 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 680 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Pełna egzotycznych smaków, zapachów i kolorów historia jednej podróży, która zmieniła wszystkoTa wyprawa nie mogła zacząć się gorzej: już pierwszego dnia swego pobytu w Indiach Piotr zostaje okradziony i pobity.

Na szczęście dzięki ludziom, którzy postanowili udzielić mu pomocy, wkrótce wraca do zdrowia i postanawia mimo wszystko kontynuować podróż. Wie już jednak, iż będzie musiał zweryfikować swoje wyobrażenia dotyczące tej upragnionej „wycieczki życia”, zostawić za sobą zachodni sposób myślenia i kierować się zasadą: „Nie oczekuj niczego, bądź gotowy na wszystko”.

Wkrótce Piotr pozna świat bollywoodzkiego filmu, zostanie uwikłany w narkotykową intrygę, przeżyje pełen namiętności romans i zrozumie,najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy zupełnie się ich nie spodziewamy...Tłoczne ulice Bombaju, fetor slumsu Dharavi, baśniowy Bollywood, idylliczne plaże Goa...

trudno pozostać obojętnym wobec tej niesamowitej, pełnej kontrastów scenerii. Trzeba tylko mieć otwarte oczy i... Pozwolić się nieść przygodzie!„Siedemdziesiąt siedem słoni” oddaje w pełni fascynację autora Indiami i odkrywa przed czytelnikiem niewiele znany świat pełen kontrastów i fascynującej egzotyki.

Czytając tę książkę przeżyłem wspaniałą podróż w głąb najczystszych, niestety coraz bardziej obcych zachodniemu światu uczuć, jakimi są prawdziwa miłość, współczucie i tolerancja. Gorąco polecam.Włodek PawlikPiotr Biedrzyckiur.

w 1959 roku. Absolwent Wydziału Radia i TV im. Krzysztofa Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim. Autor czterech tomików wierszy, laureat konkursów literackich, tekściarz, stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2003.

W 2015 roku zrealizował serię 17 odcinków telewizyjnego filmu podróżniczego „77 Słoni - Indie” opowiadającego o kraju, który jest jego wielką pasją i miłością."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.