Menu

Siła stresu. Jak stresować się mądrze... - Kelly Mcgonigal

Cechy produktu

  • ISBN 9788328359604 
  • Autor Kelly McGonigal Ph D 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Stres nasz codzienny... Stres szkodzi, powoduje choroby, wysysa siły, jest bezproduktywny, więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy niewątpliwie dobrze robisz? Okazuje się, że stres nie jest toksyczny i nie zabija.

Pomaga za to wydajnie się uczyć, pokonywać trudności, osiągać cele i udoskonalać relacje z innymi. Brzmi niewiarygodnie? Czytaj dalej. Stres to objaw mobilizacji, woli i mocy! Zrób z niego swojego sprzymierzeńca, a wesprze Cię w drodze do osobistego szczęścia i uczyni Twój świat lepszym i przepiękniejszym.

Czy wiesz, czym jest stres i jak go wykorzystywać? Jak nad wyraz jest ważny i jak może być pożyteczny, jeśli podejdziesz do niego z głową? Ta książka Ci o tym opowie. Autorka jest oparte na znacznych badaniach naukowych nad naturą stresu, które dały podwaliny nowych koncepcji mechanizmów jego działania.

Dzięki lekturze stopniowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu, a dzięki ćwiczeniom, które przekują poznane koncepcje w praktykę, będziesz wiedział, jak radzić sobie w niełatwych sytuacjach.

Jak zaakceptować stres powszedni? Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom? Jak stres udoskonala relacje i więzi między ludźmi? Dlaczego życie z sensem musi być stresujące? W jaki sposób stres pomaga w rozwoju? Dlaczego unikanie stresu za wszelką cenę jest poważnym błędem? Dr Kelly McGonigal jest psycholożką zdrowia i autorką książki Siła woli, która stała się prawdziwym bestsellerem w wielu krajach.

Wykłada na Uniwersytecie Stanforda. Z prawdziwą pasją przekłada najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie psychologii, neurologii i medycyny na praktyczne strategie zachowania zdrowia, szczęścia i odnoszenia sukcesów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.