Menu

Siła wieku

Cechy produktu

  • ISBN 9788364488467 
  • Autor Carl Honoré 
  • Wydawnictwo Drzewo Babel 
  • Ilość stron 280 
  • Rok wydania 2020 

Opis

W głośnej na cały świat Pochwale powolności Carl Honoré uchwycił ducha naszej epoki. W swojej nowej książce opisuje inny ważny nurt: bezprecedensową i szczególnie konieczną zmianę w naszym podejściu do starzenia się.Na to, iż się starzejemy, nie ma rady.

W epoce długowieczności możemy jednak starzeć się lepiej aniżeli nasi przodkowie. Carl Honoré jeździ po świecie i rozmawia z pionierami zmian w myśleniu o starości. Przygląda się kulturowym, medycznym i technologicznym trendom, które pomogą nam w pełni korzystać z dłuższego życia.

pokazuje, że czas skończyć z uprzedzeniami i stereotypami na temat najróżniejszych grup wiekowych. Porzućmy schemat, który każe nam uczyć się za młodu, pracować w średnim wieku, a odpoczywać na stare lata. Nauka, praca, odpoczynek, troska o innych, wolontariat, zabawa i kreatywność mogą być nierozdzielną częścią naszego życia na każdym jego etapie."Siła wieku" to nowe spojrzenie na nasze dotychczasowe myślenie o edukacji, służbie zdrowia, pracy, designie, związkach i polityce.

To ważna, inspirująca lektura i drogowskaz dla tych, którzy w bagażu lat chcieliby widzieć błogosławieństwo, a nie balast.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.