Menu

Siostra Cienia. Siedem Sióstr - Lucinda Riley (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381251211 
  • Autor Lucinda Riley 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 302 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Star D'Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – nieodgadnionego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim uroczego zamku, gdzie ma się spotkać z siostrami. Na miejscu okazuje się, iż Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najszczególniej enigmatyczną z sióstr, za każdym razem pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do urodziwego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii, nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki, Beatrix Potter, gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu, gdzie trafia do domu jednej z najmocniej znanych i lubianych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet, Alice Keppel. Flora wbrew swej woli staje się pionkiem w grze, w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Niespodziane spotkanie z enigmatycznym mężczyzną przyniesie odpowiedzi, których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione poprzez ojca, Star zgłębia fascynującą historię Flory, poznając równocześnie detale dotyczące jej własnych korzeni. Badając swoje związki z Florą, odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości, nienawiści, bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść, która zachwyci wielbicieli prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah oraz fanów brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.