Menu

Skarbiec nauczyciela-terapeuty (na bazie własnych doświadczeń z pracy terapeutycznej)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003273 
  • Autor Michał Krupa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 

Opis

Michał Krupa, autor powieści „Maślana”, zabiera czytelnika do krainy płatnych morderców i zdemoralizowanych przedstawicieli „półświatka”. Bohaterem książki jest wyspecjalizowany w wspaniałym władaniu mieczem i innymi rodzajami broni pan o pseudonimie „Maślana”. Jego życie to zabijanie ludzi za pieniądze. Jest naprawdę korzystnym, czujnym specjalistą, który ceni się wysoko. Jego życie komplikuje się jednak, kiedy pewien zleceniodawca, niejaki Wiciewski, chce go oszukać i nie wypłacić należnego wynagrodzenia za ciężką pracę. „Maślana” staje więc po przeciwnej stronie barykady. Dzięki czemu poznaje Magdalenę – panią naukowiec, która opracowała technikę tajemniczej, przerażającej broni. Łącząc swoje siły, wszczynają wojnę na międzynarodową skalę.

Autor przemyca w książce ciekawe, z zasady zabawne spostrzeżenia na temat współczesnej Polski i świata.przeważnie każe czytelnikowi zastanowić się nad tym, czy istnieje różnica między niewykształconym, płatnym mordercą, pozbywającym się ludzi detalicznie, a światem naukowców, pracujących nad przerażającymi narzędziami popełniania masowych zbrodni.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.