Menu

Skaza

Cechy produktu

  • ISBN 9788379760183 
  • Autor Robert Małecki 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Są ciała, nie ma zbrodni. Tylko krzyk z przeszłości domaga się prawdy.Zimą 2018 roku ze skutego lodem jeziora obok Chełmży zostają wyciągnięte zwłoki nastolatka. Patolog jest pewien, że śmierć chłopca nastąpiła w wyniku utonięcia.

Znamion przestępstwa nie nosi również ciało starszego, bezdomnego pana o nieustalonej tożsamości. Oba zgony łączy tylko mroźna noc. To jednak za mało, żeby rozpocząć śledztwo. Zdaniem komisarza Bernarda Grossa pytań w obu sprawach jest ewidentnie więcej niż odpowiedzi.

Kiedy inicjuje je zadawać, mieszkańcy minimalnego miasteczka nabierają wody w usta. Gross wie, iż ich milczenie to mur, za którym czają się duchy przeszłości. Jeśli zdoła go przeskoczyć, dowie się, iż kluczem do odkrycia prawdy jest wyjaśnienie starej sprawy enigmatycznego zaginięcia małżeństwa niejakich Tarasewiczów… Nowa fachowa seria minimalneckiego.

solidna i mroczna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.