Menu

Skyrim - akademia zimowej twierdzy i gildia złodziei - poradnik do gry - Jacek "Stranger" Hałas, Maciej "Czarny" Kozłowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788380552890 
  • Autor Jacek Stranger Hałas, Maciej Czarny Kozłowski 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Niniejszy poradnik mieści szczegółowy opis przejścia questów Akademii w Zimowej Twierdzy (gildia magów) oraz gildii złodziei z siedzibą w Pękninie. Całość uzupełniają wysokiej jakości , a także mapy lokacji, ukazujące najważniejsze momenty rozgrywki.Skrócona wersja spisu treści: -Wstęp -Questy Akademii w Zimowej Twierdzy -informacje wstępne -nieprzystępne początki -W podziemiach Saarthal (1) -W podziemiach Saarthal (2) -Z nosem w księgach (1) -Z nosem w księgach (2) -korzystne zamiary -Ujawnianie niewidocznego (1) -Ujawnianie niewidocznego (2) -Ujawnianie niewidocznego (3) -Nasycenie -Laska Magnusa (1) -Laska Magnusa (2) -[...] ilość wszystkich rozdziałów: 69 Informacja o grzeThe Elder Scrolls V: Skyrim to tworzona poprzez firmę Bethesda Game Studios piąta odsłona popularnego cyklu cRPG. Akcja gry osadzona pozostała 200 lat po wydarzeniach przedstawionych w The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gracze wcielają się w rolę jednego z Gra The Elder Scrolls V: Skyrim, entuzjastycznie przyjęta równocześnie poprzez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i przystępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.