Menu

Smart logistics - Izabela Dembińska, Blanka Tundys, Marzena Frankowska, Magdalena Malinowska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365648709 
  • Wydawnictwo edu-Libri 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Opracowanie składa się z pięciu rozdziałów. W części pierwszej zaprezentowano podstawowe definicje i ewolucję zmian w obszarze logistyki w kierunku inteligentnych rozwiązań. Przedmiotem rozważań w rozdziale drugim są implikacje organizacyjne rozwoju inteligentnej logistyki i inteligentnych łańcuchów dostaw.

Część trzecią opracowania poświęcono problematyce inteligentnego przemysłu. Wskazano wyznaczniki jego rozwoju i funkcjonowania i omówiono rozwijane na świecie koncepcje inteligentnego przemysłu. Opisano rozwiązania inteligentnej logistyki w obsłudze procesów produkcyjnych.

W części czwartej scharakteryzowano wykorzystanie inteligentnych rozwiązań w zarządzaniu transportem i w gospodarce magazynowej. Natomiast w rozdziale piątym poruszono tematykę smart city, prezentującą zarządzanie systemem logistycznym miasta z użyciem pionierskich rozwiązań technicznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.