Menu

Sopot 1939. Starcie wywiadów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000784 
  • Autor Zofia Puszkarow, Jan Puszkarow 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 151 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Thriller retro. Początek drugiej wojny światowej. W tle rozgrywka wywiadów, miłość i wojna, kasyna, brawurowe akcje i ekskluzywne transatlantyki. Trójmiasto, Jastarnia, Gotlandia, Podkowa Leśna, Sztokholm i Warszawa. Wydana nakładem Wydawnictwa Psychoskok efektowna powieść, której akcja rozgrywa się w przededniu i w czasie II Wojny Światowej. Fikcyjna fabuła pozostała osadzona w autentycznych wydarzeniach tego okresu w Polsce, Szwecji i innych państwach Europy.


Świeżo upieczone małżeństwo młodych Amerykanów polskiego pochodzenia przyjeżdża latem 1939 roku do Sopotu, aby spędzić miesiąc miodowy i założyć własną wytwórnię filmową. Małżonkowie zostają wplątani w kolekcję niebezpiecznych wydarzeń, a otaczające ich osoby nie są tymi, za które się podają. Jedno z małżonków skrywa tajemnicę. Sytuacja wymyka się spod kontroli, wybuch II wojny światowej wszystko komplikuje, a życie pisze scenariusz, który bije na głowę każdą fikcję.


SOPOT 1939 jest debiutem literackim małżeństwaZofii i Jana Puszkarow. Powieść jest pełna zaskakujących zwrotów akcji, które trzymają Czytelnika w napięciu od początku do samego końca. Nic nie jest takie, jakim się wydaje, a ludzie nie są tymi, za których się podają.

Następna część trylogii ukaże się jesienią 2013, a trzecia jej część pojawi się na półkach jeszcze przed końcem tegoż roku.

Zofia i Jan Puszkarow
prowadzą szkołę języka angielskiego od roku 1996, a od 2012 także nauczanie języka chińskiego dla dzieci w szkołach podstawowych w Warszawie.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.