Menu

Spacer nad rzeką

Cechy produktu

  • ISBN 9788381468824 
  • Autor Monika A. Oleksa 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Każdy człowiek rodzi się z pustką, którą może wypełnić tylko jedna, właściwa osoba.Zosia Rybicka ma szczęście, spotyka Pawła, mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci. Paweł, renomowany lekarz z warszawskiej kliniki, oferuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą.

Tam, w niepokaźnym miasteczku, Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu. Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje nieznaczne sekrety. Mieszkańcy Doktorówki, domu Pawła, dbają o nią troskliwie. Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka, w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki.

Wśród prawidłowych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne. Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą, gdy odeszła? Dlaczego występowanie Mikołaja, brata Pawła, wprowadza tak dużo niepokoju?W atmosferze budzącej się wiosny, wiślanych skarp i cienistych wąwozów, które oparły się upływowi czasu, Zosia odkrywa prawdę o cudownym kazimierskim domu i zamieszkującej go rodzinie.

Jej przyjazd powoduje, iż dawne rany zostają rozdrapane, jednak tylko po to, aby móc wreszcie się prawdziwie się zagoić.Szczęście, które mogą dać tylko najbliżsi, nareszcie rozkwita w Doktorówce jak efektowny majowy dzień, który przychodzi po gwałtownej wiosennej burzy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.