Menu

Specyfik - Aleksander Janowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548254 
  • Autor Aleksander Janowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Rok wydania 2012 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda, horrory i thrillery 

Opis

Nieszczęśni chorzy w Afryce ufnie i z wielką nadzieją oczekują na szczepionkę przeciwko AIDS, bo przecież cudotwórczy specyfik, dostarczony pod egidą szlachetnej Organizacji Narodów Zjednoczonych, zapewnia powrót do zdrowia i długie życie. Prawda?

Owszem. Zanim jednak nieprzeciętny ten specyfik trafi do cierpiących w trudnodostępnym afrykańskim buszu, po drodze wszystko może się zdarzyć. Autor szafuje morderstwami bez opamiętania? A jakże bez nich prowadzić poważny interes? Przymusowe a przedwczesne zgony są na porządku dziennym. I nocnym. Oszustwa? Mnogie i pomysłowe. Pieniądze? W nadmiarze - na licznych kontach bankowych i w gotówce. Kobiety? wyłącznie przepiękne, łagodne, serdeczne, słodkie i szczególnie oddane. Mamonie. Mężczyźni? Mili każdemu żeńskiemu sercu bogaci dranie i przystojni, wysocy bruneci - oszuści matrymonialni. Romantyczna miłość? Sowicie opłacona z góry przez szczodrego sponsora i w pełni wkalkulowana w cenę ryzyka handlowego.

Polecamy.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.