Menu

Sprawdziany. Przyroda. Klasa IV. Sukces w nauce - Grzegorz Wrocławski

Cechy produktu

  • ISBN 9788378983705 
  • Autor Grzegorz Wrocławski 
  • Wydawnictwo Literat 
  • Ilość stron 34 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Tematycznie ułożone sprawdziany z przyrody dla klasy czwartej opracowane przez doświadczonego nauczyciela. Zawierają karty odpowiedzi do wszelkich pytań i zadań oraz grę edukacyjną. Zadania zawarte w tej książce są zgodne z nową podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej; nadają się do samodzielnej pracy dziecka; usprawniają powtórzenie wiadomości przed pracą klasową; mogą być używane podczas przygotowań do konkursu przedmiotowego; zezwalają na powtórzenie wiadomości przed sprawdzianem szóstoklasisty; są materiałami pomocniczymi dla nauczycieli; pomagają w poręcznym sprawdzeniu wiedzy przyrodniczej; ćwiczą umiejętności korzystania z takich źródeł danych, jak teksty, mapy, tabele, diagramy, schematy, a także fotografie.
Tytuł Sprawdziany. Przyroda. Klasa IV Podtytuł Sukces w nauce Autor Grzegorz Wrocławski Język polski Wydawnictwo Literat ISBN 978-83-7898-370-5 Rok wydania 2012 liczba stron 34 Format pdf Spis treści I Ja i moje otoczenie
II Orientacja w terenie
III Plan, mapa, skala
IV Pogoda
V Substancje i procesy
VI Od komórek do roślin i grzybów
VII Wśród zwierząt i protistów
VIII Życie na lądzie i w wodzie
Karta odpowiedzi
Gra domino „Pospolite gatunki drzew i krzewów"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.