Menu

Stanisław Bareja alternatywnie. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788381168632 
  • Autor Maciej Replewicz 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 484 
  • Tematyka biografie i pamiętniki 

Opis

Niszczony przez władzę i nie tylko. Także poprzez klasyków polskiego kina! Nazywany Wędliniarzem! Wybrany poprzez widzów! ponadczasowy mistrz polskiej komedii, zakazanego śmiechu - Stanisław Bareja powraca!

Z okazji 90 rocznicy genialnego reżysera demonstrujemy jego zaskakującą biografię. Król polskiej komedii i zakazanego uśmiechu. Po raz pierwszy pokazujemy opis jego debiutanckiego filmu, wstrząsającą wojenną etiudę sprzed 66 lat!

W książce zamieszczono 90 nieznanych zdjęć. Dodatkowo - Bareja jako aktor u innych reżyserów, jako nieznany w Polsce dokumentalista. Kulisy powstawania kultowych komedii i dużo nieznanych dotąd faktów.

Mistrza komedii wspominają aktorzy i reżyserzy m.in. Jerzy Gruza i w archiwalnych wywiadach: Janusz Morgenstern i Krzysztof Zaleski. " Stanisław Bareja Król komedii" to pasjonująca lektura obowiązkowa, nie tylko dla miłośników kina!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.