Menu

Statyny - Artur Mamcarz, Andrzej Folga, Marek Chmielewski

Cechy produktu

 • ISBN 9788392797838 
 • Autor Folga Andrzej, Chmielewski Marek, Mamcarz Artur 
 • Wydawnictwo Medical Education 
 • Ilość stron 120 
 • Rok wydania 2010 

Opis

Autor: Rudolf Beer, Michael A. Baumann, Andrej M. Kielbassa Redakcja naukowa wydania polskiego: Elżbieta Jodkowska

ISBN: 978-83-60608-46-3

Format: B5

pojemność: 238

Oprawa: Twarda

W ostatnich latach byliśmy świadkami gwałtownego rozwoju w dziedzinie endodoncji. Najnowsze, innowacyjne technologicznie urządzenia (np. Mikroskop zabiegowy w połączeniu z ultradźwiękami, pilniki niklowo-tytanowe) zezwalają na dziś lekarzom stosowanie najszczególniej progresywnych metod terapeutycznych, prowadząc do prze- widywalnych, wyśmienitych efektów klinicznych.

Wszystkie nowe fakty i materiały i urządzenia niosą ze sobą olbrzymi potencjał, upraszczając osiągnięcie powodzenia leczenia endodontycznego. Każdy praktykujący lekarz dentysta musi więc stale aktualizować swoją wiedzę z tej dziedziny.„Narzędziem", które to umożliwi jest ta książka.

Opisane w niej zagadnienia dotyczące prekursorskich metod i technik używanych w leczeniu endodontycznym oraz instrumentów i narzędzi używanych podczas procesu leczenia zezwalają na poznanie najmocniej aktualnych rozwiązań w endodoncji. Niewątpliwym atutem publikacji są opisy rzadko spotykanych deformacji i zespołów oraz opis nowoczesnych instrumentów medycznych stosowanych podczas leczenia endodontycznego.

Poszczególne zagadnienia zawierają opisy konkretnych przypadków, a każdy przypadek jest adekwatnie zilustrowany. W książce znajduje się 780 fotografii.

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.