Menu

Strażak Lulek

Cechy produktu

  • ISBN 9788726178623 
  • Autor Ewa Nowak 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

niewielka Edytka wraz z rodzicami przeprowadziła się właśnie do nowego domu, gdzie wszystko jest obce. Nie ma jej starego pokoju, a na podwórku nie czekają na nią ukochane koleżanki. Wyjątkowo za nimi tęskni. Na szczęście rodzice pomagają Edytce odnaleźć się w nowej sytuacji.

Dzięki nim dziewczynka zdobywa nową przyjaciółkę – chomiczkę Śnieżynkę, której wsparcie okaże się nieocenione. Pewnego dnia, gdy Edytka znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, to właśnie Śnieżynka w towarzystwie sąsiada – dzielnego strażaka Lulka – ruszy na ratunek!

"Strażak Lulek" to pełna emocji powieść przygodowa z linii ""Poczytaj ze mną"", skierowanej do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze.

poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być nieprzeciętnym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.