Menu

Strażnicy światła

Cechy produktu

  • ISBN 9788365506771 
  • Autor Abby Geni 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"

KSIĄŻKA ROKU 2016 WEDŁUG BARNES & NOBLE!

SZALENIE WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ NIEPOKÓJ STALE WISI W EGZOTYCZNYM POWIETRZU WYSP WYBRZEŻA KALIFORNII

Siedmioro ludzi. Jedna niewielka wyspa. Wyizolowane środowisko, ograniczona grupa, problemy z zaufaniem, a także bezwzględna, tylko pozornie losowa śmierć raptownie zbierająca żniwo… Strażnicy światła to thriller, który demonstruje świat dzikiej natury i spektakl grozy.

Miranda jest fotografką natury, która pozostała wysłana na zawodową misję. Jej zadaniem jest robienie fotografii przedstawiających piękno otaczającej przyrody maleńkiej wyspy. Towarzyszy jej tylko sześciu osobliwych naukowców. Dzień po dniu, Miranda jest świadkiem niewiarygodnych wydarzeń; pogłębia swoje przywiązanie do egzotycznych wysp i… współtowarzyszy. Jednak mimo zażyłości, czuć dziwny niepokój w powietrzu - budzące lęk podejrzenia. Atmosfera robi się coraz gęstsza; słychać szepty o legendzie mówiącej, iż miejsce ich zamieszkania zwie się „Wyspami Śmierci”… A z każdym kolejnym aktem przemocy robi się… duszno. I już każdy jest podejrzany o najgorsze.

NIEWYMOWNA kompilacjA MONSTRUALNEGO NIEPOKOJU oraz TRWOGI, KTÓRĄ CZUJESZ, OGLĄDAJĄC SIĘ bezustannIE przez RAMIĘ

-------

specyficzna, szalenie klimatyczna opowieść. (...) To, co najbardziej wciąga w tej książce, nie mówiąc już o energicznej fabule, to zmysł autorki do tworzenia pełnej napięcia atmosfery. Kończąc tę powieść, czytelnik natychmiast inicjuje zastanawiać co jeszcze się Abby Geni w przyszłości mu opowie.

- New York Times Book Review

-------

Abby Geni – amerykańska autorka, która zadebiutowała prowokacyjną książką Strażnicy światła. Wielokrotnie nagradzana pisarka jest szeroko chwalona za swój niesztampowy styl. Z zawodu jest nauczycielem akademickim kreatywnego pisania.

"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.