Menu

Survival z nastolatkiem. Empatyczne towarzyszenie w dorastaniu - Basia Bielanik (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381268004 
  • Autor Basia Bielanik 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Moja niewielka córeczka dorosła. Pojawiły się nowe wyzwania, duma z jej osiągnięć, załamka, kiedy jej zachowanie jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. A przecież nie tak dawno sama byłam nastolatką i zarzekałam się, iż kiedy będę miała dzieci, to ja nigdy, przenigdy…Wiem, że nie jestem w tym sama, zapraszam Cię więc do pracy z książką, w trakcie której odkryjesz swoje dziecko na nowo i otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz budować z nim relację nie dbając o to,za każdym razem mieć rację.Survival z nastolatkiem.

Empatyczne towarzyszenie w dorastaniu.Co wynajdziesz w książce? - Trzynaście rozdziałów teoretycznych opartych na szerokiej bibliografii, w szczególnościach na pracach Marshalla Rosenberga, Jespera Juula, duetu Faber i Mazlish.

- Ćwiczenia teoretyczne i funkcjonalne. - Moje doświadczenie jako mamy nastoletniej Natalii oraz doświadczenie setek rodziców, z którymi pracowałam. - Miejsce na Twoje własne przemyślenia i notatki. - Intymne i szczere wywiady z rodzicami takimi, jak Ty.

- Gotowe plansze ze strategiami na codzienne kłopoty. - dopełniające materiały wideo, do których uzyskasz dostęp dzięki kodom QR zamieszczonym w książce. - asygnowana grupa wsparcia i zamiany doświadczeń na Facebooku.

- A także materiały napisane specjalnie dla nastolatków dostępne w formie e-booka.To będzie więc kompleksowa, interaktywna książka z mnóstwem materiałów dodatkowych i miejscem na zapiski własne. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci nie tylko lekturę,także transformację w kierunku lepszej, lżejszej i bardziej autentycznej relacji z Twoim dzieckiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.