Menu

Świat Symulatorów Truck Mechanic 2015 PC

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008353 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 19 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - A. Conan Doyle „Pies Baskerville'ów”Opisy wypracowań:Charakterystyka Laury Lyons. Poniższe wypracowanie z języka polskiego posiada charakterystykę Laury Lyons, jednej z bohaterek występujących w powieści A.

Conan Doyle`a pod tytułem „Pies Baskerville’ów”. Jest to nad wyraz enigmatyczna postać, skrywająca sporo sekretów. Początkowo nad wyraz niechętnie poddaje się rozmowom z doktorem Watsonem w obawie przed skandalem.

Jednak zmienia zdanie, gdy może być oskarżona o współudział w zbrodni. Wypracowanie gromadzi 507 wyrazów.Charakterystyka Beryl Stapleton. Wypracowanie stanowi charakterystykę Beryl Stapleton, jednej z bohaterek występujących w powieści A.

Conan Doyle`a pod tytułem „Pies Baskerville'ów”. Poznajemy ją jako siostrę Jacka Stapletona, człowieka podejrzanego o dokonanie zbrodni na sir Charlesa Baskerville'a. Jednak w trakcie wydarzeń okazuje się, iż w rzeczywistości była ona żoną Jacka, który posługiwał się nią do osiągnięcia własnych, niecnych celów.

Wypracowanie zawiera 453 wyrazy.Charakterystyka Jacka Stapletona. Wypracowanie jest charakterystyką Jacka Stapletona, bohatera występującego w powieści A. Conan Doyle`a pod tytułem „Pies Baskerville’ów”.

Stapleton był przyrodnikiem, który osiadł na moczarach tuż po osiedleniu się sir Charlesa w zamku. Towarzyszyła mu jego siostra, Beryl Stapleton, która jak się później okazało była żoną Jacka. Stapleton zajmował się polowaniem na motyle, lecz jak się później okazało nie tylko….

Wypracowanie posiada 418 wyrazów.Charakterystyka doktora Jakuba Mortimera. Wypracowanie stanowi charakterystykę doktora Jakuba Mortimera, bohatera występującego w powieści A. Conan Doyle`a pod tytułem „Pies Baskerville’ów”.

Doktor Mortimer był chirurgiem i lekarzem rządowym gmin: Grimpen, Thornsley i High-Barrow. Potocznie mówiąc był lekarzem wiejskim. Jednak był to człowiek inteligentny i bystry, znaczący, przenikliwy i ergonomiczny.

Pragnął on rozwiązać sprawę zagadkowych zgonów w rodzinie Baskerville’ów, z którą był zaprzyjaźniony. Wypracowanie mieści 367 wyrazów.Charakterystyka Henrego Baskervilla. „Pies Baskerville`ów”. Henry jest aktualnym właścicielem posiadłości Baskerville Hall.

Pragnie poznać prawdę o śmierci swego krewnego, sir Charlesa Baskerville`a. Henry jest korzystnym, miłym i ciepłym człowiekiem o nienagannych manierach. Jest nieszczęśliwie zakochany w Beryl Stapleton, która okazała się być kobietą zamężną.

Wypracowanie posiada 512 wyrazów.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole średniej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a w głównej mierze 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w konkretnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako iż przedstawiają one najistotniej istotne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane poprzez nauczycieli języka polskiego albo wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl za pomocą płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w przypadku ebooka za cenę 4,90 zł uzyskujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których widocznie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie również przygotować się do sprawdzianu.

niedługo mówiąc za cenę dwóch sms-ów uzyskujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.