Menu

Świat w letargu. The Poison Belt

Cechy produktu

  • ISBN 9788379506088 
  • Autor Arthur Conan Doyle 
  • Wydawnictwo Armoryka 
  • Ilość stron 323 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition. Challenger wysyła telegramy z prośbą do swoich trzech towarzyszy z „Zaginionego Świata” - Edwarda Malone, Lorda Johna Roxtona i profesora Summerlee – o dołączenie do niego w jego domu pod Londynem i instruuje każdego z nich, aby „przyniósł tlen”.

w trakcie podróży widzą, iż zachowanie ludzi staje się dziwne i nieobliczalne. Po przybyciu zostają wprowadzeni do zapieczętowanego pokoju wraz z Challengerem i jego żoną. Podczas swoich badań nad różnorodnymi zjawiskami Challenger przewidział, iż Ziemia wejdzie w pas jadowitego eteru.

Uszczelnia zatem pokój z butlami z tlenem, który optymalnie uważa, że przeciwdziała działaniu eteru. Cała piątka czeka na przejście Ziemi poprzez pas trucizny, obserwując świat na zewnątrz – umierających ludzi i zwierzęta...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.