Menu

Świst umarłych

Cechy produktu

  • ISBN 9788381259262 
  • Autor Graham Masterton 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2020 

Opis

To zabójstwo jest wyraźnym ostrzeżeniem dla tych, którzy lubią puszczać parę z ust: tylko milczenie może cię ocalić.Sierżant Kieran O’Regan tropił najgroźniejszych przestępców. Dzisiaj nie żyje. Na cmentarzu znaleziono jego pozbawione głowy ciało z wetkniętym w gardło fletem…To makabryczne zabójstwo jest wyraźnym ostrzeżeniem dla potencjalnych informatorów: tylko milczenie może cię ocalić.

O’Regan miał bowiem dostarczyć kluczowe dowody w śledztwie dotyczącym korupcji w policji.Dochodzenie było powiązane z aresztowaniem miejscowego dealera narkotyków, który – choć nie brakowało dowodów jego winy – uniknął kary.

Gangstera wsadziła za kratki nadkomisarz Katie Maguire, która za wszelką cenę chce doprowadzić tę sprawę do końca.Ale kiedy kolejny policjant zostanie zamordowany w ten sam sposób, Katie zrozumie, iż ludzie wolą milczeć aniżeli stracić głowę…seria z Katie Maguire to wstrząsające thrillery tylko dla czytelników o wyjątkowo potężnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.