Menu

Syn zakonnicy

Cechy produktu

  • ISBN 9788381464635 
  • Autor Joanna Jax 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Historia fikcyjna, dla której inspiracją były wydarzenia, które mogły mieć miejsce w rzeczywistości. Zakazana miłość z czasów wojny, między oficerem niemieckim i siostrą zakonną. Owocem tego związku jest dziecko, które po latach dowiaduje się prawdy o swych rodzicach i próbuje odzyskać tożsamość, jednak wciąż napotyka na mur milczenia.

Kluczem do rozwiązania zagadki jest pamiętnik zakonnicy, który pisała poprzez niemal całe życie, a który po jej śmierci znika w zagadkowych okolicznościach. Komu zależy na tym, aby człowiek będący owocem niełatwej i niespełnionej miłości nigdy nie poznał prawdy? Czy ma to związek z ogromnym majątkiem? Co kierowało rodzicami, którzy oddali własne dziecko pod opiekę obcych ludzi? Czy zdołali odkupić swoją winę? W tej opowieści nic nie jest czarno-białe ani oczywiste, a autorka kolejny raz prowadzi nas przez meandry ludzkiej duszy i skomplikowanych życiowych wyborów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.