Menu

Syndykat Sabiny Snobek - ebook

Opis

Historia dziewczyny z niezwykłą zdolnością wpadania w tarapaty.
Zaskakujące wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji oprawione korzystnym humorem, fantazją i autoironią. W tym kryminale nie ginie nikt, choć ofiar jest dużo.
Kraków lata 90. Zakompleksiona studentka rusycystyki stara się korzystać ze studenckiego życia. Imprezy i alkohol to mieszanka, która może mieć różnorodne konsekwencje. Niespodziewanie Elżbieta zostaje wplątana w historię kryminalną ze sztuką w tle. Od tej pory każdy dzień jest atrakcyjny co niebezpieczny. Nietrudny zarobek okazuje się być zupełnie czymś innym, aniżeli się wydawało. Naiwność potrafi sprowadzić na dziewczynę lawinę niewyobrażalnie groźnych zdarzeń. W życiu Eli pojawiają się osoby, które mniej lub bardziej przypadają dziewczynie do gustu. Elżbieta staje się… Elizą, choć do końca nie wie, kim jest kobieta, za którą wszyscy ją posiadają. Dochodzenie prawdy okazuje się nie tylko nieprzyjemne, lecz też śmiertelnie niebezpieczne. Do tego wszelkiego zawirowania miłosne i studia. Istne szaleństwo. A jaki interes w całej tej aferze posiadają wróżka Sabina i błyskotliwy malarz?

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.