Menu

Szalone wakacje na wsi

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003181 
  • Autor Paweł Choroszczak 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 62 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka dla dzieci i młodzieży 

Opis

„Szalone wakacje na wsi” Pawła Choroszczaka to zbiór zabawnych opowiadań dla najmłodszych, wydanych w ramach kolekcji „Przygody Leonka”. Główny bohater to sześcioletni chłopiec – Leonek, który po wakacjach ma zostać uczniem pierwszej klasy szkoły podstawowej. Zanim jednak to nastąpi, przeżyje on niezwykłe wakacje u dziadków na wsi. Pierwsze przygody posiadają już swój oddźwięk w trakcie podróży na wakacje, kiedy to samochód, którym jadą z tatą łapie gumę, a zbieg okoliczności sprawia, iż narażają się groźnym harleyowcom. Na domiar złego kończy im się benzyna,dzięki temu Leonek może spełnić swoje marzenia o prowadzeniu auta. Tak rozpoczynają się niezapomniane wakacje bohatera. Ten nieznaczny, sprytny urwis zagląda do każdego zakamarka w poszukiwaniu przygód i sensacji. Na strychu u dziadków odkrywa rodzinne tajemnice, w cyrku staje się prawdziwym magikiem, z dziadkiem płata figle sąsiadce, jeździ wozem strażackim na sygnale, czy wdrapuje się na drzewo po latawiec. To tylko kilka z licznych przygód Leonka. Choć przysparza on dziadkom dużo kłopotów, to kochają oni wnuczka ponad wszystko.

Ten zbiór opowiadań powoduje, że prócz dzieci śmiać się będzie niejeden dorosły. Niedługie historyjki przenoszą czytelnika się w świat dziecięcych fascynacji, przygód i niefrasobliwości oraz udowadniają, że wakacje u babci i dziadka na wsi mogą być najwspanialszymi z realnych.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.