Menu

Szczęśliwy Książę i inne bajki. Angielski z Oscarem Wilde'em

Cechy produktu

  • ISBN 9788365537461 
  • Autor Oscar Wilde;Ilya Frank 
  • Wydawnictwo NKB Tatsiana Bursevich 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czytamy w oryginale! Światowa literatura w wersji dwujęzycznej. Według Metody Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka. Ucz się angielskiego czytając niebanalne książki!nad wyraz chwytające za serce opowieści z wyrazistym morałem, obnażającym ludzkie słabości.

Człowiek jakoś żyję i nie dotyka najważniejszego. A tu taka bajka powie, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze! I jeszcze w jakim stylu! Zatem niedługo opowiem, jakie bajki i o czym. O całkowitym oddaniu ludziom „Szczęśliwy Książę”.

bardzo wymowna bajka – „Prawdziwy Przyjaciel” – o przyjaźni i udawanej przyjaźni. O tym, jak się umiera i poświęca dla miłości – „Słowik i róża”. O możliwości zmienić siebie – „Samolubny Olbrzym”. No i o całkowitym zadufaniu w sobie traktuje jako ostatnia „Niesamowita Rakieta”.

Każda bajka – to dla dorosłego — źródło własnych solidnych i głębokich rozważać nad sensem istnienia i wartościach nadrzędnych. A dla dzieciaków — świetna nauka charakterów, barwna rzeczywistość i rewelacyjny instrument dla rozwoju wyobraźni.

Jak to u Oscara Wilde’a, ciekawa stylistyka, inteligentny wydźwięk i efektowne ażurowe wyposażenie. Nad wyraz wysoka klasa bajek dla dzieci i dorosłych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.