Menu

Szczurki nie dają się wygryźć - Rafał Witek (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726127966 
  • Autor Rafał Witek 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Poznajcie wesołą ferajnę szczurków! Oto: Ząbek, Norman, Doktorek, Siostry Szmelc, Trampek i Znajda. Cała siódemka mieszka w kanałach i właśnie wraca do domu z wakacji. Niestety na miejscu czeka na nich przykra niespodzianka.

Ich kanał zajęły koty z bandy znanego pogromcy szczurów – Kaprawego Oczka! istotnie dzielne szczurki nie dają za wygraną i planują odbicie kanału! Przed szczurkami sporo przygód i emocji. Ich szalone pomysły jak przede wszystkim zaskakują i bawią.

Dzięki nim rozwiążesz najdziwniejsze zagadki i utrwalisz wiedzę nabytą w szkole! "Szczurki nie dają się wygryźć" to książka z kolekcji ""Czytam i główkuję"" z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 7-9 lat.

Ta bestsellerowa kolekcja łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami kolekcji rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki.

Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postacie szczurków stworzył znany autor książek dla dzieci Rafał Witek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.