Menu

Szkody w ludziach - Elsebeth Egholm (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381107631 
  • Autor Elsebeth Egholm 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Jest późne lato, w mieście panuje niemiłosierny skwar. Dicte Svendsen i jej chłopak, Bo, zjawiają się późną nocą w porcie w Århus. Wokół panuje chaos, lokalna policja wzywa posiłki - zanosi się na kolejne starcie imigrantów ze służbami porządkowymi. Napięta do granic możliwości sytuacja przybiera jednak niespodziewany obrót, kiedy za kontenerem zostaje znalezione nagie ciało kobiety, u której wytwarzano niedawno cesarskie cięcie. Kim była? I co stało się z jej dzieckiem?

Na tle zamieszek w getcie Gjellerup Dicte zmaga się z prywatnymi problemami - Bo wyjeżdża do Iraku jako reporter, a jej córka nie widzi świata poza swym nowym chłopakiem, studentem medycyny o imieniu Aziz.

„Iście diabelska rozrywka... Choćby nie mam jej za złe zarwanej nocy!". - Weekendavisen

„Egholm unikatowy talent do opowiadania prostych historii z sąsiedztwa w sposób, który czyni je równocześnie porywającymi i swojskimi". - B.T.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.