Menu

Szpieg z Bejrutu

Cechy produktu

  • ISBN 9788381108348 
  • Autor Joakim Zander 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Kto jest przyjacielem? Kto wrogiem?Kolejny porywający, aktualny i wartki thriller autora bestsellerowego PływakaZwieńczenie trylogii z Klarą Walldéen w roli głównej. Opowieść o przyjaźni i miłości w cieniu terroru i nieustających niebezpieczeństw„Wciągający thriller rozgrywający się w świecie szpiegów, polityki, terroryzmu i zamachów.

wyśmienity!” The Times„Nowy thriller Joakima Zandera Szpieg z Bejrutu to niesamowicie ekscytująca opowieść. Jeśli jesteś fanem aktualnych tematów i wartkiej akcji, to wciągający thriller Joakima Zandera Szpieg z Bejrutu jest ewidentnie dla Ciebie!” Hallo Buch„Zander po raz kolejny napisał niesamowicie porywający i kompletny kryminał z bohaterką Klarą Walldéen”.

Der Kultur BlogJacob Seger porzuca dawne życie w Szwecji i wyjeżdża na praktykę do ambasady szwedzkiej w Bejrucie. Na prywatnej imprezie poznaje Yassima, wojennego fotografa, z którym inicjuje go konsolidować coś więcej aniżeli przyjaźń.

błyskawicznie jednak okazuje się, że Yassim skrywa jakąś tajemnicę. Któregoś wieczoru w mieszkaniu Jacoba zjawia się niespodziewanie pracująca dla szwedzkiego wywiadu Myriam. Jej wizyta wywraca świat Jacoba do góry nogami.W tym samym czasie w Szwecji Klara Walldéen bierze udział w pogrzebie swego dziadka.

Wkrótce po uroczystości jej przyjaciółkę Gabriellę zatrzymuje w dramatycznych okolicznościach szwedzka policja bezpieczeństwa. Żeby poznać prawdę, Klara musi połączyć do siebie niemało składników układanki.

Ślady prowadzą do Brukseli. Tam zaś okazuje się, że mogą sięgać nawet do Bejrutu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.