Menu

Ta, która musi umrzeć. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788380153875 
  • Autor David Lagercrantz 
  • Wydawnictwo Czarna Owca 
  • Ilość stron 400 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda, literatura piękna, klasyczna i poezja 

Opis

Ostatnia część linii Millennium!

W centrum Sztokholmu znaleziony zostaje martwy pan. Z pozoru wygląda to na tragiczną śmierć bezdomnego, jednak pomimo cech charakterystycznych jego tożsamości nie udaje się ustalić. Lekarka sądowa, Fredrika Nyman, kierując się swymi podejrzeniami, kontaktuje się z Mikaelem Blomkvistem.

Dziennikarz niechętnie zabiera się do sprawy. Świadkowie potwierdzają co prawda,pan kilkukrotnie bełkotał coś pod adresem Johannesa Forsella, szwedzkiego ministra obrony – lecz czy faktycznie coś mogło ich wiązać?

Mikael bezskutecznie próbuje skontaktować się z Lisbeth Salander, która po pogrzebie Holgera Palmgrena wyjechała z kraju. Blomkvist nie wie, że Lisbeth trafiła do Moskwy, żeby raz na zawsze wyrównać rachunki ze swoją siostrą Camillą. Salander podjęła decyzję – będzie myśliwą, nie ofiarą.

Ta, która musi umrzeć to ostatni tom bestsellerowej serii Millennium, która rozeszła się na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy. David Lagercrantz z rozmachem łączy ze sobą polityczne skandale, rozgrywki międzynarodowych potęg i nowoczesne technologie.

David Lagercrantz to pisarz z sporym literackim dorobkiem. Jest autorem głośnej biografii Zlatana Ibrahimovica Ja, Ibra, która została

renomowana w Szwecji za jeden z największych sukcesów literackich ostatnich lat. Lagercrantz jest też cenionym dziennikarzem śledczym w szwedzkim dzienniku Expressen. Zna mechanizmy działania policji i wywiadu szwedzkiego, co szczególnie przydało mu się przy pisaniu kontynuacji Millennium

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.