Menu

Tajemnice końskiej zagrody

Cechy produktu

  • ISBN 9788375516326 
  • Autor Buczkowska Iwonna 
  • Wydawnictwo Bis 
  • Ilość stron 40 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zbliżają się Święta, Jacek sadza na biurku swego ukochanego Pluszowego Zajączka i pisze list do Mikołaja. Rysuje pięknego zajączka, a pod spodem prosi, by Mikołaj przyniósł taki właśnie upominek jego siostrzyczce Gabrysi.

Pluszowy Zajączek nie umie czytać, myśli więc, iż Jacek chce go zamienić na nową maskotkę i zrozpaczony zabiera list spod poduszki. Rozumie jednak iż postąpił źle i, chcąc naprawić błąd, w dzień Wigilii wyrusza na poszukiwanie Mikołaja.

Nie jest to łatwe, lecz na szczęście poznani na podwórku Bałwanek, psotnik Mróz i przemądrzała Wrona pomagają mu dostarczyć list na czas. Iwonna Buczkowska Umysł ma ścisły – ukończyła Politechnikę Warszawską.

Serce liryczne – wprawdzie pisze wiersze. Pióro lekkie – o czym można się przekonać czytając jej utwory. Debiutowała w 2000 roku tomikiem „Moje wierszy pisanie”. Pisze wiersze, teksty piosenek, opowiadania, scenariusze, bajki sceniczne, musicale.

Lirycznie i satyrycznie, z ochotą dla dorosłych jak i dla dzieci. Autorka książki „O Doboszu drewnianym ludku, który mieszkał w ogródku” Jest laureatką wielu konkursów literackich. Należy do warszawskiej grupy literackiej „Terra Poetica”.

Jest współzałożycielką i vice prezesem Stowarzyszenia Autorów Polskich Oddz. II Warszawski.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.