Menu

Tak smakuje miłość

Cechy produktu

  • ISBN 9788366381445 
  • Autor Agata Przybyłek 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt błyskawicznie wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję – wróżbiarstwo.

Któregoś dnia stawia karty swemu synowi. Niestety, przyszłość jawi się w czarnych odcieńch. Za radą kart (i mamusi), mąż Oli odchodzi.Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie, którego nie potrafiłabym przygotować, nie zna tego najważniejszego przepisu – na miłość…Ola wraca w rodzinne strony, żeby wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce tam z nią zamieszkać.

Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód, jaki umożliwia pracę w dowolnym miejscu – pisarz. Choć pomysł był tylko żartem, krótko później na horyzoncie pojawia się młody i przystojny autor powieści z dreszczykiem…Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości, która ma dużo smaków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.