Menu

Takiego jutra nie było dziś

Cechy produktu

  • ISBN 9788395265112 
  • Autor Iwona Polkowska 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Jest ostatni weekend września. Iza przeżywa ten czas wraz ze swoimi przyjaciółmi i z Piotrkiem – mężczyzną, w którym od dawna się podkochuje. Jest szczęśliwa i z optymizmem patrzy w swoją przyszłość. Jak mnóstwo młodych ludzi ma marzenia i plany na życie – nie spodziewa się tego, co ma się wkrótce wydarzyć…Gdy traci wszystko, korzysta z propozycji starego, „prawidłowego” przyjaciela z dzieciństwa.

Obietnica pracy za granicą, perspektywa pieniędzy i ulepszonego życia powodują, że Iza na nowo zaczyna mieć nadzieję, znowu inicjuje wierzyć, że wszystko jej się poukłada. Jeszcze nie wie, iż los, na przekór jej oczekiwaniom, rzuci ją w przepaść ludzkiej obojętności i brutalności.

Złoży ją niczym ofiarę na ręce bezwzględnych ludzi, którzy dla pieniędzy zrobią wszystko. Iza, zastraszona, zhańbiona i pozbawiona wolności, zmuszona jest walczyć o każdy dzień życia.„Historia napisana z subtelnością i dosadnością zarazem.

Opowieść o tym, ile człowiek jest w stanie wyrządzić krzywdy drugiej osobie, i miłości mężczyzny do kobiety, która jest ponad wszelkie zło. Tragedia Izy chwyta i potężnie ściska serce”. K. Rodziewicz„Książka jest niezwykła.

Jest jak czerwona lampka na drodze niejasnych wyborów. Powinna być lekturą obowiązkową dla każdej kobiety”. I.B.Iwona Polkowska mieszka w Zabrzu z mężem i córeczką, Jej pasją są podróże i książki. Od dzieciństwa marzyła o napisaniu historii, która wzruszy niejednego czytelnika.

Takiego jutra nie było dziś jest jej pierwszą powieścią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.