Menu

Tańczący trumniarz - Jeffery Deaver (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381238014 
  • Autor Jeffrey Deaver 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 400 

Opis

Detektyw Lincoln Rhyme, duma i chwała nowojorskiej policji kryminalnej, ściga nieuchwytnego, seryjnego mordercę zwanego Tańczącym Trumniarzem. Ten niezwykle inteligentny zbrodniarz uderza znienacka, momentalnie, zawsze w odmienny sposób, po czym znika bez śladu. Tylko jedna z jego ofiar zauważyła specyficzny detal, o którym przed śmiercią zdążyła powiedzieć policji. Ten detal to niezwykły tatuaż na ramieniu mordercy, demonstrujący Śmierć tańczącą z kobietą przed otwartą trumną.

Co oznacza ciekawy tatuaż? Czy ta skromna wskazówka pomoże Rhyme'owi ocalić kolejne ofiary działającego z żelazną skutkiem zabójcy? Opromieniony wieloma sukcesami detektyw zdaje sobie sprawę, iż oto napotkał godnego siebie przeciwnika, najszczególniej zaś dręczy go graniczące niewątpliwie przeczucie, że już gdzieś, kiedyś go spotkał...

Podobnie jak we wszelkich powieściach Jeffery'ego Deavera, w tej dodatkowo psychologiczny realizm i staranna budowa łączą się z prowadzoną w momentalnym tempie, wciągającą akcją.

Jeffery Deaver - z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Poprzez kilka lat współpracował z dziennikami "New York Times" i "Wall Street Journal". Był także doradcą prawnym jednej z pokaźniejszych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najszczególniej poczytnych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu "Kolekcjoner Kości" – pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano, a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.