Menu

Te wiedźmy nie płoną

Cechy produktu

  • ISBN 9788366517882 
  • Autor Isabel Sterling 
  • Wydawnictwo We need YA 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Może najszczególniej znaną nastoletnią czarownicą jest Sabrina, lecz o tej czwórce jeszcze usłyszy świat!Hannah to czarownica z krwi i kości, z umiejętnością kontrolowania ognia, ziemi, wody i powietrza. Choć mieszka w Salem, jej magia jest tajemnicą, którą musi zachować dla siebie.

W innym przypadku może ją stracić. Na za każdym razem. Hannah spędza więc większość czasu, unikając swojej eks, Veroniki, i pracując w lokalnym sklepie z magicznymi obiektami. Gdy przerażający rytuał krwi przerywa zabawę pod koniec roku szkolnego, a dowody na istnienie mrocznej magii zaczynają pojawiać się w całym Salem, Hannah jest pewna, iż to dzieło śmiertelnie groźnej Krwawej Czarownicy.

Na domiar tego, w mieście pojawia się nowa dziewczyna, Morgan, która skrada serce nastoletniej czarownicy. Chcąc ocalić swój sabat i zdobyć serce dziewczyny, Hannah będzie musiała przetestować granice swej mocy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.