Menu

Teatr miłości - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711728390 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 107 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Młody książę Moorminster wraca z podróży z Holandii. W swojej rezydencji w Anglii czeka na niego cała sterta listów, które nagromadziły się podczas jego nieobecności. Jeden spomiędzy nich zasługuje na szczególną uwagę księcia.

To list od Lady Faversham. Ta przepiękna księżna jest wdową po hulaczym, lecz zamężnym księciu Ericu. Nie potrafi żyć w samotności, więc upatruje swojego przyszłego wybranka w księciu. Ten jednak, wbrew namowom całej rodziny i przyjaciół, nie jest chętny do ożenku i choć nie przeczy cudnej urodzie i urokowi Lady Fiony, to jego celem jest odbudowa teatru, który spłonął w Moor.

To właśnie praca nad tym staje się jego głównym celem. N jego drodze los stawia mu jednak uroczą, niewinną,młodą Lavellę, która nie jest bogatą arystokratką, a córką – organistką- pastora. Książę pada ofiarą jej uroku.

Teatr, Anglia, zamożna księżna, młody książę i kościelna organistka- jak zakończy się ta historia?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.