Menu

Terapia zajęciowa. Rozdział 3 - ebook

Opis

ROZDZIAŁ 3 Z PUBLIKACJI PT. ""TERAPIA ZAJĘCIOWA"" REDAKCJA NAUKOWA ANETA BAC. ""Podręcznik prezentuje obszary pracy, a także kompetencje terapeuty zajęciowego, umożliwiające prowadzenie terapii zajęciowej w zakresie szeroko pojętej adaptacji zajęć i środowiska do potrzeb solidnej osoby w taki sposób, by dać jej możliwość uczestnictwa w zajęciach dla niej istotnych i ważnych, a poprzez to przeciwdziałać dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu.
mieści teoretyczne podstawy terapii zajęciowej oraz opis artystycznych form używanych w praktyce terapeuty zajęciowego. W przystępnej i plastikowej formie omawia możliwości i sposoby pracy z pacjentami w zależności od stwierdzonego schorzenia lub grupy wiekowej z opisami przypadków. Zamieszczone na końcu każdego rozdziału pytania sprawdzające upraszczają utrwalenie poznanych treści.
Publikacja prezentuje treści zgodne ze standardami szkolenia i pracy terapeuty zajęciowego w Unii Europejskiej. Została przygotowana z myślą o studentach kierunku terapia zajęciowa oraz fizjoterapia. Będzie również {pomocn|przydatn)a dla psychologów, pedagogów i asystentów osoby niepełnosprawnej.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.