Menu

The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya w wersji do nauki angielskiego - Oscar Wilde, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375618952 
  • Autor Maciej Polak, Grzegorz Komerski, Marta Fihel 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 450 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Język angielskiPoziom B2Lubisz czytać prawidłowe powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?Mamy dla Ciebie znakomite połączenie!Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.CZYTAJ – SŁUCHAJ - ĆWICZCZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich wykorzystania w zdaniach i poszerzasz słownictwo.

Wciągająca fabuła książki sprawi, iż nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki.Czytanie tekstów po angielsku to najkorzystniejsza metoda nauki angielskiego.SŁUCHAJ – pobierz darmowe nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gray dostępne na poltext.pl/pobierzCzytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.ĆWICZ – do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia• na marginesach stron wynajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów;• w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe;• dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i rozmaitym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu;• odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych wyszukasz w kluczu na końcu książki.Przekonaj się, iż nauka języka obcego może być przyjemnością,której nie sposób się oprzeć.POSZERZAJ SŁOWNICTWO – UTRWALAJ – UCZ SIĘ WYMOWYDorian Gray, młodzieniec o hipnotyzującej urodzie, pozuje do portretu malarzowi Bazylemu Hallwardowi.

To wydarzenie rozpoczyna historię, która pozwala wniknąć w świat grupy młodych entuzjastów sztuki i wyznawców hedonizmu. Czy w drodze do absolutnego atrakcyjna można bezkarnie porzucić kategorie moralne i dotrzeć do wiecznego szczęścia?***Marta Fihel – anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem.

Współautorka książek do nauki języka angielskiego i słowników.Prof. Dr hab. Dariusz Jemielniak – wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, pracował jako tłumacz agencyjny i książkowy, współautor kilkunastu podręczników do nauki języka angielskiego, twórca największego polskiego darmowego słownika internetowego ling.pl.Grzegorz Komerski – absolwent filozofii, tłumacz, współautor książek do nauki języka angielskiego.

Prowadzi blog komerski.pl, poświęcony historii języków i etymologii.Maciej Polak - z wykształcenia filozof, z zamiłowania historyk obyczajowości i kultury w czasach nowożytnych, prowadzi blog poświęcony historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.